Ria heeft deze zomer een serie portretfoto's voor mijn bedrijf gemaakt. De fotoshoot was heel professioneel, met een moodbook vooraf en inventarisatie van wensen en doelen. Daarnaast creëert Ria ook een heel open, spontane sfeer, stelt je op je gemak en maakt je aan het lachen, zodat je op je best op de foto komt. Ik vond het een heel plezierige ervaring en ben erg blij met de prachtige foto's die ik er aan over hield.
Maas Makelaars heeft een super goede ervaring gehad met Ria van der Ploeg. Vanaf het eerste telefonisch contact was er enthousiasme over de opdracht. Tijdens een eerste gesprek werden meteen allerlei ideeën besproken en werd er direct een strakke planning gemaakt. Het resultaat is helemaal naar onze wens. De website ziet er super uit met de fotos van Ria van der Ploeg Fotografie. Zeker aan te bevelen!
Richelle VogelsCommercieel Binnendienst Maas MakelaarsSfeerfotografie makelaardij / Eindhoven27 juni 2018
Ria heeft voor mijn bedrijf Mooie Morgen diverse foto's gemaakt: mijn profielfoto en de foto van Inge Jager en mij die op de cover van ons boek 'Handboek voor klein geluk' staat. Verder gaf ze een mini-workshop bij Humanitas, waar wij een presentatie Klein Geluk hadden voor 30 vrijwilligers. En ze was de huisfotograaf op ons grote familie-feest.
Ria is een vakvrouw! Enthousiast, warm, grappig, heel communicatief en visueel sterk. Ze ontdooit degenen met wie ze werkt binnen een paar minuten en dat levert schitterende originele plaatjes op. Ze gaat voor een 10, ook in de afhandeling van bestellingen.
Maria GrijSchrijfster boek Klein Geluk | Terminale nachtzorg (zzp)Waalre | Portretfotografie22 januari 2019
Voor het maken van mijn zakelijke portretfoto's heb ik bewust Ria van der Ploeg benaderd.
Met haar vaktechniek, professionele en ongedwongen houding en duidelijke aanwijzingen tijdens de shoot weet zij foto's te maken die laten zien wie ik ben. Ze maakt duidelijke afspraken en kan de foto-shoot op korte termijn inplannen.
Het eindresultaat is van hoge kwaliteit en vlot klaar. Ik kan u haar van harte aanbevelen.
Ria heeft voor mij een aantal interieur projecten gefotografeerd. Zij vond het fijn dat ik met haar meeging om aan te geven wat ik graag wilde laten zien.
De ervaring van een ruimte is anders dan naar een foto ervan kijken en toch heeft Ria de ruimtelijkheid, de zo belangrijke lichtinval en het lijnenspel goed weten vast te leggen.
Daarnaast was het ontzettend leuk om te zien hoe zij van een 3-dimensionale ruimte een mooi 2-dimensionaal beeld maakt.
Ik kan het iedereen aanraden eens met Ria aan de slag te gaan want ze maakt o.a. ook prachtige portretfoto's.
Els LuijerinkArchitectenbureau / Eigenaar / http://elsluijerink.nlSfeerfotografie / Interieurfotografie / Portretfotografie / Eindhoven / Geldrop10 januari 2016
Voor mijn werk heb ik vaak fotoshoots begeleid, maar nu stond ik als startende zelfstandige opeens vóór de camera. Wel even wennen. De locatie, daar waren we het zo over eens, dat moest Strijp-S in Eindhoven worden. En ik kende Ria al van een eerdere (familie) fotoshoot dus ik wist: de rest komt ook wel goed. Ria is een vakvrouw die je met haar enthousiasme snel op je gemak stelt. Ze neemt de tijd en geeft je tips. Op een prettige, directe manier. Het resultaat: prachtige, professionele foto’s voor mijn profiel en website. En, ook niet onbelangrijk: een hele gezellige middag. Aanrader!
Juliët de KleijnFreelance Communication Professional | TranslatorPortretfotografie / Sfeerimpressie / Eindhoven23 september 2017
Ria is een topfotograaf met een groot inlevingsvermogen wat zeer belangrijk is met zo’n (voornamelijk mensgericht) beroep👍