
Jubileum 10 jaar fotograaf | Ria van der Ploeg Waalre
YES! Het is jubileumtijd. Mijn bedrijf bestaat 10 jaar!
Ik wil graag iedereen bedanken die voor mijn lens heeft gestaan. Jong & Oud, Man & Vrouw, Zakelijk & Privé, Blond & Bruin, Klein & Groot. Noem maar op… Jullie hebben ervoor gezorgd dat ik genoten heb in deze periode.
Als Freelance fotograaf heb ik een topbaan. Het geeft mij voldoening en energie.
Op naar het volgende jubileum!
Bedank-kaartjes
Voor mijn klanten heb ik bedankkaartjes gemaakt. Met een collage van foto’s uit hun fotoreportage. Het kost een redelijk wat tijd om elk kaartje te ontwerpen, maar dan is het wel een echt persoonlijk bedankje. En dat is wat ik wil.
Dit is een greep uit de kaartjes die momenteel de wereld in gaan. Ook naar het buitenland.
Feestelijk
Speciaal voor deze actie heb ik bij Postnl feestelijke tompouce postzegels besteld. Gewoon omdat ik dat leuk vind.
Bij klanten thuis
Op het eind van deze fotoserie vind je nog 2 foto’s die klanten naar mij toe hebben gestuurd. Zij hebben het kaartje al ontvangen. Bij de één staat hij op het dressoir en bij de andere is het kaartje op het prikbord geprikt.
Bedankt, bedankt, bedankt
Ria








Bekijk mijn website als je meer wilt zien.
Geef een antwoord