Bedrijf Fransen Gerrits – portretfotografie Erp
De redactie van het vakblad Familybusiness heeft mij benaderd voor een fotosessie bij het bedrijf Fransen Gerrits. Het familiebedrijf is al ruim 120 jaar voerspecialist in Zuid-Nederland. Het bedrijf is gevestigd in het Brabantse Erp.
Mijn opdracht was het portretteren van vier personen. Eén van de foto’s is bedoeld voor de voorpagina en de andere foto’s zijn gebruikt op diverse plekken in het blad.
Kunstwerk erbij!
De portretfoto’s hebben we gemaakt op het hoofdkantoor. Het lichtval is hier mooi. Om de foto op de voorpagina iets specialer te maken, hebben we gebruik gemaakt van een kunstwerk (een varken). Dat geeft direct een speelser effect.
Bij de overige portretfoto’s heb ik gebruik gemaakt van attributen: een telefoon, hun eigen blad en een kopje koffie. De sfeer oogt daardoor ontspannen.
Naar de fabriek
Voor de laatste foto zijn we naar de fabriek gereden. De beide mannen die hier gefotografeerd moesten worden, heb ik gevraagd samen over hun product te overleggen en hierbij mij te negeren. Hierdoor komt het eindresultaat het dichtst bij de werkelijkheid.
Meer zien?
Bekijk ook mijn portfolio Bedrijfsreportage
Portretfotografie Erp: bekijk hier de volledige publicatie
Geef een reactie